Графік роботи:

Пн-Пт 9:00-18:00
Суб, Нед вихідний
sale@el-industry.com

Про компанію

 

    Шановні відвідувачі, раді вітати Вас на сайті компанії ТОВ « ЕЛ-ІНДАСТРІ».

    ЕЛ-ІНДАСТРІ є офіційним дистриб'ютором і постачальником продукції для автоматизації Вашого підприємства. Ми працюємо з такими світовими виробниками електротехнічного обладнання як Siemens, Danfoss, Weidmueller, Metal Work що дозволяє нам поставляти для своїх клієнтів винятково якісне електроустаткування й аксесуари наступних напрямків:

    Низьковольтна апаратура. Серед якої підприємство може підібрати для себе низьковольтні трансформатори й вимикачі, блоки живлення й апарати розподілу енергії, щитове обладнання й розподільні установки, запобіжники й датчики та інше устаткування цієї групи.

    У приводній техніці можна підібрати пристрої плавного пуску, електродвигуни, перетворювачі частоти, силові модулі та ін.

    Обладнання автоматизації промисловості це програмне забезпечення SIMATIC і промислові мережі SIMATIC NET, модулі введення-виводу, панелі оператора, виробничі сенсори.

    Контрольно-вимірювальні прилади: модулі зважування, ваговимірювальні комірки SIWAREX.

    Працюючи з компанією ТОВ « ЕЛ-ІНДАСТРІ» ви отримаєте професійну консультацію наших фахівців, підбір обладнання необхідного саме для Ваших потреб. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції для автоматизації Вашого бізнесу від ведучих виробників офіційними партнерами якими ми є на сьогодні:

Офіційний дистриб'ютор ДП "Сіменс Україна"

Офіційний партнер «Danfoss Drives»

Офіційний партнер ТОВ «ВМ Україна» продукції Weidmueller

Офіційний партнер ТОВ «Метал Ворк Україна»

    Для кожного клієнта наша компанія пропонує індивідуальний підхід та гнучкі системи знижок, як для постійних так і для нових клієнтів. Наявність власного складу у м. Харкові дозволяє прискорювати доставку необхідної продукції до Покупця.